Araç Kiralama Rehberi

Araç Kiralama Rehberi

Nasıl rezervasyon yapacaksınız ?

  • Online olarak www.egerent.com internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve isterseniz  rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Unutmayın erken rezervasyon yaptırmanız halinde çok daha ekonomik fiyatlar alırsınız !
  • +02323322291 * numaralı çağrı merkezini arayarak 7 / 24 rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • rezervasyon@egerent.com adresine mail atarak fiyat ve araç teklifi isteyebilirsiniz.

Aracı nasıl teslim alacaksınız ?

Rezervasyonunuz anında ilgili ofise iletilir ve sizin için en uygun EGE Rent aracı hazırlanır. Rezervasyon bilgileriniz size  SMS olarak iletilir.

Rezervasyon bilgilerinizle ofise gitmeniz yeterli. Havaalanında karşılama olan ofislerimizde üzerinde isminizin yazılı olduğu pageboard ile karşılanırsınız ve otoparkta aracınız size teslim edilir.

Aracı nasıl iade edeceksiniz ?

Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belirttiğiniz istasyona gitmeniz yeterli. Aracı istediğiniz Ege Rent istasyonuna teslim edebilirsiniz. Alış istasyonu ile dönüş istasyonunun farklı olması durumunda oluşacak tek yön ücreti için rezervasyon sorumlusuna danışınız. Kiralama süresince her türlü soru ve sorunlarınız için size bildirilen telefon numarasından yetkili çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Faturanızı nasıl alacaksınız ?

Kiralamanın tamamlanmasının ardından kontratınız kapatılır ve en geç yedi iş günü içerisinde faturanız düzenlenir ve posta veya e-posta ile adresinize gönderilir.

Faturanızı farklı bir adrese veya alıcı ödemeli kargo ile istemeniz halinde rezervasyon esnasında bunu belirtmeniz yeterli.

EGE Rent a CAR

7/24 Açık Destek Hattı ile Güvenle Araç Kiralayın. %100 İptal ve Kolay İade Garantisi

İNCELE

EGE Rent Kurumsal

Kurumsal kiralama yapan firmalar yıl boyunca avantajlı fiyatlarla araç kiralıyor!

İNCELE